Uz festivālu “Positivus” Salacgrīvā

Kruīzs ar jahtu uz iecienīto mūzikas festivālu Positivus Salacgrīvā

Vai mēs varam doties uz festivālu “Positivus” ar jahtu?

Kruīzs ar jahtu uz “Positivus” mūsu klientu vidū kļūst arvien populārāks un pieprasītāks. Ik gadu jūlija trešās nedēļas nogalē vairākas jahtas dodas uz Salacgrīvu vai Kuivižiem ar dzīvespriecīgu un pozitīvu kompāniju uz klāja. Turklāt uz jahtas iespējams nakšņot.

Brauciens ar jahtu uz festivālu “Positivus” Salacgrīvā

2017. gadā festivāls “Positivus” Salacgrīvā notiek no piektdienas, 14. jūlija līdz svētdienai, 16. jūlijam. Galvenās festivāla norises dienas būs 15. un 16. jūlijs.

Ceļā dodamies piektdienā ļoti agri no rīta vai pat vēlā ceturtdienas vakarā no Rīgas vai Jūrmalas. Piektdienas agrā rītā vai pēcpusdienā esam galamērķī – Salacgrīvā vai Kuivižos, kur paliekam līdz svētdienas pusdienlaikam vai vakaram, kad dodamies atpakaļ uz Rīgu. Svētdien, vēlu vakarā vai pirmdien agrā rītā esam Rīgā.

Pārbrauciena distance vienā virzienā ir 45…50 jūras jūdzes un laika ziņā jārēķinās ar 7 līdz 10 stundām jūrā. Tas atkarīgs gan no izvēlētās ostas galamērķī, gan no vēja apstākļiem un jūras stāvokļa.

Cik lielā kompānijā var doties ar jahtu uz “Positivus”?

Braucēju skaits un guļvietu skaits atkarīgs no izvēlētās jahtas. Parasti uz jahtas ir 2…4 kajītes, tātad 4…8 guļvietas. Vēl 2…4 cilvēki var nakšņot jahtas kopējā salonā. Pašā pārbraucienā var piedalīties vairāk cilvēku un izmantot citas nakšņošanas iespējas, piemēram, Kuvižu “Kapteiņu Ostā”. Precīzs skaits atkarīgs no izvēlētās jahtas un tas var svārstīties no 6 līdz 20 cilvēkiem.

Kāpēc braukt ar auto, ja var aizburāt ar jahtu?! Un kālab nakšņot teltī, varbūt pat lietū un dubļos, ja var ērti izgulēties uz jahtas ar WC, dušu un silto ūdeni plus vēl ar iespēju pagatavot brokastis turpat uz jahtas?

Var jau būt, ka tieši telts un dubļi ir neatņemams festivāla šarms, taču tie, kuri vienreiz pabijuši festivālā ar jahtu, ir atzinuši, ka esot grūti iedomāties doties uz “Positivus” savādāk.

Jahtas sniegto ērtību – dušas, tualetes, virtuves un trauku izmantošana pieejama saskaņā ar kapteiņa norādījumiem. Salacgrīvas jahtklubā bez maksas pieejama duša un tualete. Pirts Salacgrīvā pieejama par atsevišķu samaksu, savlaicīgi rezervējot.

REZERVĒ JAHTU IZBRAUCIENAM TAGAD
Piesaki jahtu, izmantojot rezervēšanas formu. Ja radušies jautājumi, iesākumā ieskaties BUJ sadaļā vai sazinies ar mums!

→ Citi jahtas izbraucienu maršruti