Rīgas ostas skati

2 stundu atelpa Daugavas ūdeņos ar kuģiem un ostas celtņiem fonā

Rīgas ostas skati vai, citiem vārdiem sakot, izbrauciens līdz Kundziņsalai un atpakaļ. Tāda varētu būt 2 stundu atpūta uz jahtas Daugavas ūdeņos un ostas industriālās ainavas ielenkumā.

Fonā redzēsim Rīgas tirdzniecības ostas piestātnes, kuģus, celtņus, konteinerus, ogļu un malkas kaudzes, un degvielas tvertnes. Savukārt, Daugavas kreisais krasts priecēs ar savu zaļumu un vienu otru privātmāju upes krastā netālu no Spilves pļavām. Šis maršruts, pateicoties ostai un kuģiem, varētu būt interesants bērniem un pusaudžiem, īpaši zēniem.

Pieaugušie pa to laiku varēs pievērsties uzkodām un spirdzinājumiem, teiksim, kādai glāzei šampanieša vai laba baltvīna. Bet kapteinis pa to laiku atritinās fokburu, ja būs labvēlīgs vēja virziens, protams.

Vai mēs tiksim līdz jūrai? Līdz Daugavas ietekai jūrā ar buru jahtu jāburā pusotru stundu. Tātad, lai tiktu līdz Daugavgrīvas moliem un atpakaļ uz Andrejostu vai Ķīpsalu, izbraucienam nepieciešams atvēlēt vismaz 3 stundas.

Lai varētu pavadīt kādu laiku arī jūras piekrastē, iesakām izvēlēties 5 stundu maršrutu. Tad brauciens ar jahtu būs izdevies godam. Tāda ir burāšanas specifika un Rīgas ģeogrāfija, kas nereti aicina koriģēt mūsu plānus un ieceres!

REZERVĒ JAHTU IZBRAUCIENAM TAGAD
Piesaki jahtu, izmantojot rezervēšanas formu. Ja radušies jautājumi, iesākumā ieskaties BUJ sadaļā vai sazinies ar mums!

→ Citi jahtas izbraucienu maršruti