Privātums

Pateicamies, ka izmantojat mūsu interneta vietni – vadošo jahtu, katamarānu un kuteru nomu Latvijā – Yachtum.com. Ceram sagādāt Jums daudz patīkamu brīžu, organizējot atpūtu uz ūdeņiem gan Latvijā, gan Vidusjūras un Karību jūras reģionā.

Lai uzlabotu Jūsu pieredzi, lietojot vietni Yachtum.com, mēs izmantojam sīkdatnes (cookies) un visā pasaulē ļoti populāro interneta vietņu statistikas rīku Google Analytics, kas ļauj redzēt vietnes apmeklējuma datus anonīmi, tikai un vienīgi apkopotā veidā. Google Analytics izmanto tūkstošiem un miljoniem mājas lapu Latvijā un visā pasaulē.

Lai Jūs varētu uzzināt vairāk par Yachtum.com, mēs īstenojam reklāmas banneru reklāmu jeb Display Advertising, kas tiek rādīta Google Display Network (GDN) tīklā. Tāpat online reklāmā mēs izmantojam Remarketing opciju, ko piedāvā Google Analytics. Tādējādi trešo pušu vietnes, kas darbojas Google Display Network (GDN) tīklā un arī pati Google var rādīt mūsu banneru reklāmu daudzviet Internetā.

Jums ir tiesības izrakstīties (opt-out) no Google Analytics un Display Advertising un pielāgot Google Display Network (GDN) reklāmas, izmantojot Ads Preferences Manager.

Mēs un trešo personu pārstāvji, ieskaitot Google, izmantojam pirmās puses sīkdatnes jeb cookies (piemēram, Google Analytics sīkdatnes) un trešo pušu sīkdatnes (piemēram, DoubleClick sīkdatnes) vienlaikus, lai informētu, optimizētu un attēlotu reklāmas, pamatojoties uz pagātnes vizītēm mūsu mājas lapā.

Mēs cienām privātumu un visi dati, kurus esam no Jums saņēmuši kā pieteikumus braucieniem vai izlozēm, tiks izmantoti nolūkā īstenot efektīvu un ērtu komunikāciju ar Jums un netiks nodoti trešajām personām.

Mēs atbilstam visiem normatīvajiem aktiem un ievērojam tos. Apmeklējot šo mājas lapu Jūs varat justies droši – Jūsu privātums nav apdraudēts.

Patiesā cieņā,
Yachtum.com komanda